درباه ما

فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران در مکان های مختلفی عرضه میشود که البته بسته به نوع و فرم لباسی که مد نظر شما است ارائه ی خدمات نیز متفاوت است لباس کار و دستکش ایمنی از جزای ضروری برای حضور شما در محل های عمومی مثل محیط کار محسوب میشود .ازین رو فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران و یا شهر های دیگر امروزه گسترش چشم گیری داشته است .

۰۹۱۲۴۳۷۷۹۷۶ : فرحناک / ۰۹۱۹۸۳۳۵۲۴۱ : زرچینی / ۰۹۱۲۳۱۵۹۷۸۱ : نیکخواه

فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران

مجموعه ای از لباس های ایمنی شامل همه چیز از لباس های دیدنی بالا، لباس های یکبار مصرف، پوشش های بوت یکبار مصرف، پیش بند، کت های آزمایشگاهی، لباس زیر زنانه، جلیقه، چکمه، اسپات، و آستین برای لباس مقاوم در برابر شعله و مقاوم در برابر قوس است. لباس های اضافی شامل یک سری کامل از لباس های زمستانی شامل کلاه، کت، لباس و لباس تا دستکش چرم ران چرمی، کفش و کت و شلوار ، لباس زیر و جوراب. علاوه بر این، ما دارای سرپوش و عینک ایمنی نیز هستیم لباس ایمنی تان از سر تا پا تحت پوشش قرار دارد .

۰۹۱۲۴۳۷۷۹۷۶ : فرحناک / ۰۹۱۹۸۳۳۵۲۴۱ : زرچینی / ۰۹۱۲۳۱۵۹۷۸۱ : نیکخواه

اهمیت ایمنی در کار

فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران به این دلیل گسترش زیادی داشته که این نکته را باید در کار این نکته را در نظر داشته باشیم که اول ایمنی اهمیت دارد بعد کار و امنیت شغلی کار کنان در وهله ی اول از اهمیت زیادی برخوردار است همه ما می دانیم که داشتن تجهیزات مناسب کار ما را ساده تر می کند. هنگامی که به ایمنی شغلی می آید، شما باید لباس کار و تجهیزات حفاظتی شخصی داشته باشید. ما متعهد به ارائه تجهیزات ایمنی و لباس مناسب برای هر محیط کار هستیم ما مجموعه ای جامع و نوآورانه را در اختیار شما قرار می دهیم

فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران
فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران

عینک ایمنی در کار 

در ارائه و فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران حتما عینک ایمنی را تهیه کنید مخصوصا اگر کارتان به گونه ای است که چشمتان در معرض خطر قرار میگیرد اینها همه ذرات خارجی مانند خاک، آهک، خرده چوب و فایبرگلاس را از ورود به چشم میگیرند  عینک ایمنی مهمترین تجهیزات اولیه ایمنی است که باید در هنگام استفاده از ابزارهای قدرت در نظر گرفته شود.

۰۹۱۲۴۳۷۷۹۷۶ : فرحناک / ۰۹۱۹۸۳۳۵۲۴۱ : زرچینی / ۰۹۱۲۳۱۵۹۷۸۱ : نیکخواه

 حفاظت از گوش ها 

ابزار قدرتمند حرفه ای به طور کلی پر سر و صدا است و ممکن است زمانی که آنها در فضای کارگاه بسته کار می کنند صدایی بلندتر تولید کنند. شاخه های گوش کمک به کاهش آسیب به گوش به شدت. از این رو، پوشیدن گوش بند بسیار توصیه میشود

 آگاهی از ابزار مناسب برای شغل

آگاهی از تجهیزات مناسب برای کار طولانی مدت در ایمنی به خود و مواد مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، با دقت خواندن کتابچه راهنمای دستورالعمل همراه با خرید ابزار و آشنایی با خودتان با توصیه های امنیتی توصیه می شود.ازین رو فروش لباس کار و دستکش ایمنی ‘گسترش زیادی داشته است .

فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران

روش صحیح استفاده از ابزارها

اجتناب از بلند کردن ابزار توسط طناب آنها؛ ابزارهایی که استفاده نمی شوند باید قطع شوند؛ هنگام کار با ابزار متصل به یک پریز برق مستقیم، باید انگشتان دست خود را از کلید روشن / خاموش دور نگه دارید. نباید خطرات الکتریکی در  ابزار قدرت وجود داشته باشد .

لباس های مناسب

ترجیحا باید لباس ها کامل بدن را پوشانده و از دستکش های ضخیم برای جلوگیری از صدمه دیدن دست ها استفاده شود. ماسک ها از ذرات کوچک خطرناک جلوگیری می کنند. چکمه های دارای انگشترهای فولادی و کلاه های سخت نیز تجهیزات ایمنی خوب هستند.

بازرسی ابزار

ابزارها نباید در شرایط مرطوب استفاده شوند و تحت هیچ شرایطی نباید آنها را در آب غوطه ور کرد. اتصالات برق آنها مانند سیم کشی، شاخه ها و پلاگین ها باید در فواصل منظم بررسی شود. نوار های الکتریکی را می توان برای پوشش دادن مقادیر کوچک استفاده کرد، اما اگر آسیب به بند ناف شدید، آن را جایگزین کنید! ابزارهای شکسته یا مواردی که به درستی کار نمی کنند باید مورد بررسی و تعمیر قرار گیرند.

فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران

دستکاری برخی ابزار با مراقبت 

میتر اره و میز اره باید با استفاده از یک گیره سریع و یک فشار از طریق چوب، به ترتیب.

فروش ابزار قدرت در مورد اسلحه ناخن و کمربند قدرت بالا است؛

با این حال، آنها ابزارهای خطرناک هستند و هنگام استفاده از آنها باید احتیاط شود.

 ابزار مناسب قرار دادن

هنگامی که در حال استفاده نیست، ابزار قدرت همیشه باید در داخل کابینت یا جعبه ابزار نگهداری شود.

این اطمینان حاصل خواهد کرد که هیچ شخصی غیر مجاز از آنها استفاده نکند

و جای ان ها محفوظ است هچنین اطمینان حاصل کنید که در حین استفاده از ابزار

، منطقه کار به خوبی روشن می شود. این دستورالعمل در مورد زیرزمین و گاراژ بسیار مهم است

فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران

بررسی فروش لباس کار و دستکش ایمنی در تهران 

از انجایی که اهمیت تهیه لباس ایمنی در کار زیاد است

در همه ی شغل هایی که با ابزار خطرناک نیز سر و کار دارند هم از ان استفاده میشود

در شهر های بزرگ مثل تهران به دلیل انبوه این شغل های امنیتی

نسبت به سایر شهر ها این فروش به مراتب بالا تر هم هست

و استفاده از ان ها نیز بیشتر است .در هر کاری که به نوعی خطرناک محسوب میشود

استفاده از این لباس ها به سلامتتان کمک کرده و به مرور زمان باعث اسیب نمیشود

0